współpraca

etapy pracy 
krok po kroku

ustalenie celów 

Tu zaczynają się wszystkie moje projekty. Pracuję nad zrozumieniem działalności, produktów i usług moich klientów w odniesieniu do ich docelowych odbiorców i celów.  Następnie wykorzystuję te informacje do zdefiniowania ich specyficznych potrzeb projektowych i funkcjonalnych.

zarys i wycena 

Przesyłam opisową propozycję strony oraz wycenę do akceptacji.

prace organizacyjne 

W przypadku nowych stron organizuję hosting i domenę. Zajmuję się również przeniesieniem już istniejących domen i poczty z innych platform i serwerów. 

prace projektowe 

Znając potrzeby i preferencje estetyczne klientów, projektuję prototyp strony. Dbam o spełnienie wszystkich celów jakie chcieliśmy osiągnąć. Pracę nad projektem kończę tylko wtedy, kiedy klient jest w pełni usatysfakcjonowany. 

rozbudowa zaplecza 

Po zaakceptowaniu projektu zaczynam pracę nad pozostałymi aspektami strony (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami) – responsywnością, pozycjonowaniem, tłumaczeniem, rozwiązaniami analitycznymi, tworzeniem kont w mediach społecznościowych…

szkolenie 

Jedną z najważniejszych cech strony zbudowanej na platformie WordPress jest możliwość aktualizacji treści przez jej właściciela. Dbam o to, aby moi klienci rozumieli działanie platformy w stopniu umożliwiającym aktualizację zarówno treści jak i samej platformy i jej komponentów. Zależy mi na samodzielności właścicieli w rutynowym zarządzaniu stroną.

publikacja 

Uruchomienie nowej strony internetowej jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących i ekscytujących aspektów tego, co robię!  

Przez miesiąc po uruchomieniu strony czuwam nad jej poprawnym działaniem.

Chcesz bez zobowiązań wycenić projekt strony internetowej?  
skontaktuj się ze mną!